widget.job-description.alt

EPK to nie tylko biuro projektowo-inżynierskie, tysiące zrealizowanych projektów z różnych branż, w najwyższej z możliwych jakości. EPK to nie tylko 75 lat tradycji…

EPK to przede wszystkim ludzie, to zespół różnorodności, doświadczeń, kompetencji i kreatywności. To wyzwania i wsparcie. To możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin w przyjaznej atmosferze. EPK to najlepszy z możliwych start zawodowy, to możliwość ciągłego rozwoju i zbierania bezcennych doświadczeń oraz poszerzanie horyzontów. To czynne uczestnictwo w ciekawych i zróżnicowanych projektach we współpracy z największymi firmami wykonawczymi z Polski i Świata.

Projektant Obwodów Pierwotnych Wysokich Napięć

Katowice
14 maja 2024
Opis stanowiska

Poszukujemy Projektanta branży elektrycznej, który dołączy do naszego zespołu przy projektach aktualnie największej elektrowni gazowej lub rozbudowie największej instalacji petrochemicznej w Polsce. Oferujemy udział w interesujących projektach, pracę w doświadczonym zespole, możliwość rozwoju oraz dostęp do nowoczesnego oprogramowania do obliczeń, schematów i modelu 3D.

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie projektów budowlanych, wykonawczych oraz powykonawczych, zgodnie z wymogami kontraktu, norm i przepisów,
  • Dokonywanie uzgodnień projektowych z Zamawiającym, udział w spotkaniach, wizjach lokalnych na obiektach,
  • Sprawowanie nadzoru autorskiego,
  • Dbałość o sprawny przepływ informacji międzybranżowych w ramach projektów,
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących realizowane projekty,
  • Pełnienie funkcji lidera obszaru, kierowanie pracą asystentów i projektantów.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne, o kierunku elektrycznym,
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w projektowaniu obwodów pierwotnych stacji WN/NN​,
  • Znajomość programów:
    Pakiet MS Office, AutoCad lub MicroStation,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania,
  • Uprawnienia SEP,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Interesującą pracę przy dużych projektach w biurze projektowym z wielkimi tradycjami,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego (pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych, rozwój umiejętności kierowania pracami),
  • Pracę z nowoczesnym oprogramowaniem (Eplan, ETAP, Cymcap, Revit).
Tracker image